23 квітня - День дівчат в ІСТ

Онлайн-марафон з надихаючими жінками!

Міжнародний день «Дівчата в ІКТ» (International Girls in ICT Day) відзначають щороку в 4-ий четвер квітня . Це ініціатива Міжнародного Союзу електрозв’язку (International Telecommunication Union), спрямована на створення глобального середовища, яке розширює права і можливості дівчат та молодих жінок, стимулює їх до вибору професії в зростаючій сфері ІКТ.

Тож у цей день запускається унікальний онлайн-марафон!

16 годин поспіль 32 успішні українки в IT, які працюють в відомих зарубіжних та українських IT-компаніях - SendPulse, DataArt, Luxoft, Beetroot, Snap Ukraine, ELEKS, Facebook Developer Circle, BlocksoftLab/TrusteeWallet, SPD-Ukraine, iDeals Solutions, Devart, а також діджитал та IT-департаментів TezTour Україна, EY, АТ «Райффайзен Банк Аваль», Metinvest Digital, Genius Sports Services та інших розповідатимуть про секрети власного успіху, особливості своєї роботи, та даватимуть цінні поради дівчатам, які мріють будувати кар'єру в сфері інформаційних технологій. Кожна героїня - унікальна, з індивідуальним досвідом, перемогами та факапами, про які ви неодмінно дізнаєтеся. 

Мета марафону - побороти гендерні стереотипи щодо “чоловічих” та “жіночих” професій та заохотити дівчат і молодих жінок будувати кар'єру в ІКТ сфері.

В аудиторії буде можливість поставити запитання спікеркам, познайомитися та навіть отримати поради про обрану сферу.

РЕЄСТРАЦІЯ - https://forms.gle/82scny1P1MiuGnLT7

Подробиці тут: https://www.facebook.com/events/259219918570166/

Поділитися: