Перша online-школа для IT-рекрутерів пройшла в DataArt

Рекрутмент живий!

Світова криза позначилася на всіх сферах діяльності.

Рекрутмент не став винятком: мало вакансій, конкурентність ринку, стабільність під питанням, стрес кандидатів тощо. З іншого боку, для багатьох криза - можливість змінити щось на краще, адаптуватися до нового, час змін. Зміни торкнулися і освітньої діяльності в DataArt - школи перейшли в новий онлайн-формат. DataArt постійно проводить безкоштовні школи для IT-фахівців, але вперше вони провели школу для рекрутерів, і відразу - в новому режимі онлайн.

Сім модулів, дев'ять лекторів і 20 студентів півтора місяці розбиралися, що таке рекрутмент, з'ясовували, в чому особливості IT-рекрутменту, які інструменти використовуються для пошуку кандидатів, вивчали методи пошуку і вчилися складати детальний опис вакансії. Курс містив теоретичний матеріал і практичну частину.

Лектори побудували модульну структуру занять. Кожен модуль давав відповідь на питання:

  • Хто такий рекрутер?
  • Кого ми шукаємо, і які вакансії бувають?
  • Які інструменти для роботи використовують рекрутери?
  • Як ми спілкуємося з кандидатами, і чи мають значення перші враження?
  • Як і де знайти релевантних кандидатів?
  • Традиційні і креативні методи і інструменти для пошуку кандидатів.
  • Як успішно закрити вакансію?

Всі модулі підкріплювалися домашніми завданнями, виконуючи які, студенти застосовували всі отримані поради на практиці.

По кожному виконаному практичного завдання студенти отримували персональні коментарі від лекторів школи - експертів DataArt в області рекрутингу з Любліна, Києва, Львова, Одеси і Харкова. Географія лекторів і студентів стала ще однією особливістю школи. Студенти з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Сум, Харкова і Херсона отримали не тільки якісні знання та сертифікати, а й навчилися оформляти свої профілі в LinkedIn і в інших соцмережах, шукати кандидатів на Jinni і Github, Gitter, DOU, TurboHiring .

Перша школа в форматі онлайн пройшла успішно, а це значить, будуть і наступні. Продовжуйте стежити анонсами ІТ-компанії DataArt.

Поділитися: